Ogłoszenia - Sanktuarium św. Józefa Obl. NMP w Słupsku

Przejdź do treści

Menu główne:

INFORMACJEDUSZPASTERSKIE

    
           
    
                               
XX Niedziela Zwykła
                      
18.08.2019


Dziś  o 11.30 Msza św. w intencji dzieci o Bożą opiekę nad nimi, na zakończenie której każde dziecko zostanie pobłogosławione.  Nieszpory świąteczne o18.00.

W TYM TYGODNIU:
- we wtorek – św. Bernarda, wielkiego czciciela Matki Bożej.
- w środę – św. Piusa X, papieża. O godz. 18.00 w procesji wokół świątyni modlić się będziemy do Boga razem ze św. Józefem za całą naszą diecezję, nasze miasto Słupsk, Pielgrzymów i Parafian,        a o 18.30 Msza św. w intencji małżeństw i rodzin.
- w czwartek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej.
- w piątek – o 18.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
- w sobotę – święto św. Bartłomieja, Apostoła.

W najbliższy wtorek po Mszy św. o 18.30 spotkanie dla wszystkich, którzy pragną pomóc przygotować festyn planowany na niedzielę, 22 września.

W dniach od 29 września do 2 października przeżywać będziemy rekolekcje poświęcone              św. Michałowi Archaniołowi i Aniołom Stróżom. Pamiętajmy też w naszej modlitwie o kapłanie, który będzie je prowadził.

SKŁADAMY BÓG ZAPŁAĆ:
Parafianom z ul. Orląt Lwowskich 3 za troskę o czystość naszej świątyni i za złożoną ofiarę na kwiaty;
 • Wszystkim za ofiary  na jadłodajnię składane do skarbony przy obrazie Jezusa Miłosiernego i za ofiary składane dziś podczas Mszy św.

  Nadal przyjmujemy w zakrystii zapisy wraz z wpłatą 12 zł. na film: ,,Tajemnica Ojca Pio”, który wyświetlony zostanie w Multikinie we wtorek 20 sierpnia o godz. 19.30. Szczegóły na plakacie               w gablocie.

  Prosimy Parafian o pomoc w dalszych pracach przy Drodze Miłosierdzia i wokół kościoła od poniedziałku do piątku włącznie od godz. 9.00.

  W przyszłą niedzielę wspólnota Caritas zbierać będzie przed kościołem ofiary do puszek.

  W sklepiku parafialnym Caritas do nabycia prasa katolicka: ,,Gość Niedzielny”, liczne książki, modlitewniki, Pismo Św. oraz pamiątki z naszego Sanktuarium i inne wartościowe rzeczy.

  O  pomoc w posprzątaniu kościoła w sobotę o 10.00 prosimy Parafian z ul. Orląt Lwowskich 4.

  Całość ogłoszeń znajdziemy na wydrukowanych kartkach, w gablocie oraz stronie internetowej                 i facebooku parafii.

  W minionym tygodniu Pan Bóg odwołał do wieczności z naszej parafii śp. Mariannę Zielińską            i śp. Bogusławę Podskarbi, której pogrzeb odbędzie się w najbliższy czwartek.
  Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…
  Niech odpoczywają w pokoju wiecznym…

  Wszystkim Parafianom i Pielgrzymom życzymy, by nasza codzienność przeniknięta była miłością do Chrystusa i Jego Ewangelii.
  Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego