Ogłoszenia - Sanktuarium św. Józefa Obl. NMP w Słupsku

Przejdź do treści

Menu główne:

INFORMACJEDUSZPASTERSKIE

    
    
           
    
VI Niedziela Zwykła
                      
17.02.2019
 
Dziś o 11.30 Msza św. w intencji dzieci o Bożą opiekę nad nimi, a o 18.00 nieszpory świąteczne.

W TYM TYGODNIU:
- w środę – o 18.00 nabożeństwo ku czci św. Józefa, a podczas Mszy św. o 18.30 modlić się będziemy razem ze św. Józefem , prosząc Boga o potrzebne łaski dla małżeństw i rodzin.
- w piątek – święto Katedry św. Piotra, Apostoła. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o 18.00, a po Mszy św. o 18.30 spotkanie dla pragnących włączyć się do wspólnoty różańcowej.  
- w sobotę – św. Polikarpa, biskupa i męczennika.

Dzieląc się radością z trwania w naszym Sanktuarium św. Józefa adoracji Pana Jezusa, powiedzmy o niej naszym bliskim w pracy czy mieszkającym poza parafią i zachęćmy ich do przychodzenia na to osobiste spotkanie z żywym Bogiem.

Gdyby ktoś pragnął przyjąć szkaplerz św. Józefa, czy też włączyć się do Bractwa Adoracyjnego, może            ze stolika za ławkami pobrać deklarację i po jej wypełnieniu złożyć do skarbony za ławkami.

Przypominamy, iż 9 marca w Domu Świętej Rodziny Caritas oferuje pomoc w rozliczeniu PIT-ów za 2018r. Zachęcamy także do przekazania 1% podatku na Caritas naszej Diecezji. Ulotki informacyjne ze szczegółami tego wsparcia położone są na stoliku za ławkami.

SKŁADAMY BÓG ZAPŁAĆ:
Parafianom z ul. Romera 9 i 11 za troskę o czystość naszej świątyni i za złożoną ofiarę;
 • Wszystkim za ofiary złożone do skarbony przy obrazie Jezusa Miłosiernego na jadłodajnię; zebrano: 627zł.;
 • Wszystkim za ofiary złożone dziś podczas Mszy św.

  W każdą środę o 19.15, po Mszy św. wieczornej, odbywa się próba chóru. Zapraszamy i zachęcamy wszystkich, którzy kochają śpiew do włączenia się w szeregi tej wspólnoty.

  Przypominamy, iż przy naszym Sanktuarium działa Katolicka Poradnia Rodzinna. W ramach jej funkcjonowania skorzystać możemy z bezpłatnych porad psychologa, prawnika, doradcy rodzinnego, a także specjalistów od uzależnień czy pomocy kapłana. Szczegóły umieszczone są na plakacie w gablocie, stronie internetowej parafii oraz na tablicy informacyjnej  przy domu parafialnym.

  W sklepiku parafialnym Caritas do nabycia dwie książeczki do adoracji Najświętszego Sakramentu, ponadto prasa katolicka, Pismo Św., różańce i wiele wartościowych rzeczy.

  Bardzo prosimy, aby nie składać w przedsionku kościoła starych gazet czy odzieży. Jeśli ktoś pragnie szczerze ofiarować odzież, która jest czysta i w dobrym stanie może przynieść do Caritas w każdy czwartek     w godz. 16.00-18.00.

  O pomoc w posprzątaniu kościoła w sobotę o godz. 10.00 prosimy Parafian  z ul. Romera 12.

  Parafia nasza organizuje wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Górki Klasztornej w sobotę, 13 kwietnia. Koszt: 50 zł. Zapisy w zakrystii. Szczegóły wyjazdu na plakacie w gablocie.

  W minionym tygodniu Pan Bóg odwołał do wieczności z naszej parafii śp. Artura Chmiel.
  Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie…
  Niech odpoczywa w pokoju wiecznym…

  Całość ogłoszeń znajdziemy na wydrukowanych kartkach, w gablocie oraz stronie internetowej i facebooku parafii.

  Wszystkim Parafianom i Pielgrzymom życzymy Bożego błogosławieństwa i niezachwianej ufności w Bożą miłość.   
  Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego